nebankové pôžičky

Nebankové pôžičky

Nebankové pôžičky sú poskytované spoločnosťami súkromného sektora, iné ako banky. Jedná sa o spoločnosti, ktoré sa špecializujú na požičavanie finančný prostriedkov z nebankových zdrojov. Ich úrokové sadzby sú zväčša vyššie ako u bánk avšak kritéria na ich získanie su zase umerne nižšie ako u nebankových pôžičiek.

Online pôžička

Internetová pôžička

Jedná sa o pôžičky, ktoré sú zaťažené vyššími urokovými sadzbami avšak ich získanie je jednoduchšie. Najčastejšie je potrebné vyplniť internetový formulár a telefonicky budete kontaktovaný s nebankovou inštitúciou.

Charakteristika rychlých pôžičiek:

nebankové pôžičky
  • rychlé vybavenie
  • možnosť využiť dlchšiu dobu splatnosti (až 5 rokov)
  • má vyššiu úrokovú sadzbu
  • bez kontrolovanie nebankovních a bankovních registrov
  • u nižších čiastok nieje treba ručiteľa
  • možnosť využiť pre akýkoľvek účel
  • obvykle ide o čiastku 5 000 až 10 000 €, samozrejme si môžeme požičať i čiastku až do výšky 30 000 €, samozrejme s krátšou dobou splatnosti

nebankové pôžičky

pôžička pre nezamestnanýchNebankové pôžičky


pôžička pre nezamestnanýchPre nezamestnaných

Pôžičky pre nezamestnaných sú pôžičky veľmi ľahlo získavateľné ale len u nebankových inštitúcii. Jedná sa o pôžičky s vysokou mierou preplatenia pôžičky. Pôžičky sa beru po dobu maximálne 5 rokov zvyčajne na 2 roky s presnou výškou splátky. Niekdy aj s možnosťou predĺženia doby splatnosti z apoplatok samozrejme.

nebankove pôžičky

Nebankové pôžičky

nebankove pôžičky

Nebankové pôžičky sú zvyčajne používajú na splácanie refundáciu starších dlhov, trobného charakteru (inkaso) alebo na kritie nečakaných výdavkov domácnosti. Tieto pôžičky však nesú riziko platobnej neschopnosti a preto si dôkladne zvážte čerpanie nebankových pôžičiek a zvážte možnosti ich poberania.


nebankove pôžičkyŽiadosť o pôžičku

Nebankové pôžičky

nebankove-pozicky.eu